Drukuj

Rynek Opinii: nadużycia w handlu paliwami

13 wrzesień 2017.

O tym mówiłem w programie Rynek Opinii RDC radio dla Ciebie 101,00 i BiznesAlert.pl z Agata Rzędowska i Marcin Roszkowski - Posłuchaj audycji

Radio Dla Ciebie, Rynek Opinii: Ograniczenie nadużyć na rynku handlu paliwami to jeden z największych sukcesów obecnego rządu. Jakie jeszcze wyzwania stoją przed rządem Beaty Szydło w kontekście gospodarczym?

Po deklaracjach przedstawicieli rządu, obecnych na krynickim Forum Ekonomicznym, można się spodziewać kolejnych inwestycji w branży motoryzacyjnej, wypracowania sposobów przyciągnięcia do Polski inwestorów zagranicznych. Najważniejsza jednak zmiana zakomunikowana w trakcie Forum to objęcie przepisami stosowanymi dotychczas w specjalnych strefach ekonomicznych obszaru całego kraju. O tym, dlaczego możliwe było prowadzenie interesów na granicy prawa w branży paliwowej, jak udało się poprawić sytuację finansową Polskich Linii Lotniczych LOT i czy w najbliższym czasie można się spodziewać pociągnięcia do odpowiedzialności osób, które narażały skarb państwa na kolosalne straty, zapytaliśmy Macieja Małeckiego sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, odpowiedzialnego za likwidację Ministerstwa Skarbu Państwa.

Posłuchaj audycji

A- A A+

Dziecko to nie koszt, to inwestycja w przyszłość. Dotrzymaliśmy słowa. Program Rodzina 500+ przyjęty przez Sejm. Zaledwie 85 dni od wotum zaufania rządu premier Beaty Szydło.

To pierwszy kompleksowy program wsparcia rodziców.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew