Drukuj

Trwają zapisy na Turniej Dzikich Drużyn

15 maj 2017.

Do 24 maja można zapisać drużynę do Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Zamek. Zawody odbędą się w niedzielę 4 czerwca na boiskach w Chodakowie.

Tym razem zapisy są przyjmowane w sekretariacie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 (budynek Pływalni Orka).

W Turnieju może wystąpić każdy, kto zbierze drużynę i zgłosi ją do zawodów. Zapisy trwają do 24 maja, ale warto nie czekać do ostatniego dnia bo w każdej kategorii jest limit 16 drużyn.

Limit wynika z przyczyn organizacyjnych. Turniej cieszy się wielką popularnością a zawody rozgrywane są na pięciu boiskach.

Zawody są rozgrywane w kategoriach: szkoły podstawowe klasy I-III i IV-VI, gimnazjum, open i open kobiet. Na boisku w każdej drużynie występuje 6 zawodników, w tym bramkarz. Każda drużyna do rozgrywek może zgłosić do 10 zawodników. Drużyny, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat mogą zostać zgłoszone tylko przez dorosłego opiekuna.

Tak jak w poprzednich latach w turnieju organizowanym przez ministra Macieja Małeckiego i Stowarzyszenie Zamek współorganizatorami są burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki, Starosta Jolanta Gonta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, KS Bzura Chodaków. Wspierają ich Zespół Szkół w Sochaczewie i Fight Club Dragon i sochaczewski Klub Wolontariuszy. Wsparcia udzielił także Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Jak zgłosić drużynę do Turnieju?

DRUŻYNĘ ZGŁASZA PEŁNOLETNI OPIEKUN TYLKO DO 24 MAJA w budynku Pływalni Orka -sekretariacie MOSiR Sochaczew (ul. Olimpijska 3).  NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA DRUŻYNY W DNIU ZAWODÓW!!!

UWAGA! W każdej kategorii limit wynosi 16 drużyn. Decyduje kolejność złożenia kompletnych dokumentów.

Formularze zgłoszeń i zgody rodziców dostępne na:

www.facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew, maciejmalecki.pl, sochaczew.pl oraz w sekretariacie MOSiR Sochaczew ul. Olimpijska 3 (budynek Pływalni Orka). Informacje o turnieju tel. 46 46 862 77 59, 46 863 26 20, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

UWAGA!!! Otwarte losowanie drużyn w tygodniu przed zawodami. 

Tu znajdziecie do pobrania formularze zgłoszeniowe

A- A A+

Dziecko to nie koszt, to inwestycja w przyszłość. Dotrzymaliśmy słowa. Program Rodzina 500+ przyjęty przez Sejm. Zaledwie 85 dni od wotum zaufania rządu premier Beaty Szydło.

To pierwszy kompleksowy program wsparcia rodziców.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew