Drukuj

VIII Rocznica Tragedii Katyńskiej

23 kwiecień 2018.

W Niepokalanowie uczciliśmy śp. senator dr Janinę Fetlińską, która zginęła w Katastrofie Smoleńskiej. Uroczystości rozpoczęła Msza św., której przewodniczył ks. Andrzej Kamiński z Archidiecezji Warszawskiej, pochodzący z Ciechanowa. Po Mszy św. złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pozostałe ofiary katastrofy.

Następnie w gronie rodziny Pani Senator, współpracowników, przyjaciół i tych którym bliskie są wartości jakimi kierowała się w życiu śp. dr Janina Fetlińska wspominaliśmy ją i jej dzieła dla Polski i zwykłych ludzi. 
W uroczystościach uczestniczyli m.in. starosta sochaczewska Jolanta Gonta, wicestarosta Tadeusz Głuchowski, Marcin Rosiński przewodniczący Rady Miasta Żyrardów, dr Alicja Adwent wdowa po śp. europośle Filipie Adwencie. 
Z serca dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji uroczystości. W sposób szczególny ojcom franciszkanom z Niepokalanowa, Łukasz Gołębiowski, Pawłowi Stobnickiemu, radnej Selena Majcher, Jakubowi Miszczakowi, Marcin Odolczyk.

Fetl

A- A A+

Dziecko to nie koszt, to inwestycja w przyszłość. Dotrzymaliśmy słowa. Program Rodzina 500+ przyjęty przez Sejm. Zaledwie 85 dni od wotum zaufania rządu premier Beaty Szydło.

To pierwszy kompleksowy program wsparcia rodziców.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew