Drukuj

Spotkania z ministrem Jackiem Sasinem

20 kwiecień 2018.

W niedzielę 22 kwietnia w naszym powiecie będzie gościł minister Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Spotkania z ministrem Jackiem Sasinem odbędą się w niedzielę 22 kwietnia o 16.00 w Nowej Suchej (Gminny Ośrodek Kultury, Nowa Sucha 50A) i o 18.00 w Rybnie (remiza OSP Rybno, ul. Długa 2).

 

W sobotę 14 kwietnia podczas warszawskiej konwencji PiS premier Mateusz Morawiecki przedstawił kolejne, nowe propozycje programowe. Wśród nich są m.in. wyprawka szkolna w wysokości 300 zł na każde uczące się dziecko poniżej 18 roku życia, obniżka podatku CIT z 15 do 9 procent dla małych i średnich przedsiębiorców, czyli do poziomu najniższego w Europie, obniżenie składek ZUS dla najmniejszych przedsiębiorców i utworzenie Funduszu Drogowego w wysokości 5 mld zł, który pozwoli na budowę i remonty kilku tysięcy kilometrów dróg gminnych, miejskich i powiatowych.

sasin rybno

sasin sucha

A- A A+

Dziecko to nie koszt, to inwestycja w przyszłość. Dotrzymaliśmy słowa. Program Rodzina 500+ przyjęty przez Sejm. Zaledwie 85 dni od wotum zaufania rządu premier Beaty Szydło.

To pierwszy kompleksowy program wsparcia rodziców.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew