Drukuj

Pamięci Senator Janiny Fetlińskiej

17 kwiecień 2018.

W sobotę 21 kwietnia 2018 roku o g. 11.00. w Niepokalanowie będzie sprawowana Msza święta w intencji śp. Senator RP Janiny Fetlińskiej, tragicznie poległej w katastrofie pod Smoleńskiem. Mszę Świętą celebrował będzie ks. Andrzej Kamiński z Archidiecezji Warszawskiej. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie poświęcone śp. Janinie Fetlińskiej.

Śp. Janina Fetlińska była senatorem VI i VII kadencji. Wraz z rodziną mieszkała w Ciechanowie. Była pielęgniarką z tytułem naukowym doktora nauk medycznych. Śp. Janina Fetlińska "była osobą głęboko wierzącą, oddaną sprawom Polski i zwykłych ludzi. W mojej pracy poselskiej wciąż spotykam dobre ślady jej pracy i wdzięczność za jej serce" – wspomina poseł Maciej Małecki.

Dzięki corocznym spotkaniom w Niepokalanowie pamięć o Pani senator jest wciąż żywa, a jej praca na rzecz ludzi skrzywdzonych, chorych i bezradnych inspiruje kolejne pokolenia Polaków. Na uroczystości w Niepokalanowie zapraszają poseł Maciej Małecki, dr Alicja Adwent oraz Łukasz Gołębiowski.

senator2018

A- A A+

Dziecko to nie koszt, to inwestycja w przyszłość. Dotrzymaliśmy słowa. Program Rodzina 500+ przyjęty przez Sejm. Zaledwie 85 dni od wotum zaufania rządu premier Beaty Szydło.

To pierwszy kompleksowy program wsparcia rodziców.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew