2015

Drukuj

W Sochaczewie i Żyrardowie też DAMY RADĘ!

poniedziałek, 31, sierpień 2015 12:23.

Zwrot, którego tak wielu z nas używa na co dzień najlepiej oddaje to, czego dziś nam Polakom bardzo potrzeba: wspólnota, praca, chęć do działania.

Drukuj

KRUS w Mission impossible

wtorek, 25, sierpień 2015 08:42.

Kolejny raz interweniuję w sprawie rolników z Brochowa, którzy muszą jeździć 40 km do KRUS Błonie zamiast do pobliskiego Sochaczewa. Ponad rok temu alarmowałem o tym ministra rolnictwa Marka Sawickiego.

Drukuj

Mazowieckie standardy podróżowania

środa, 05, sierpień 2015 08:56.

Od trzech lat podróżni z Żyrardowa i Sochaczewa są pozbawieni możliwości korzystania z tych samych biletów kolejowych w pociągach podległych Marszałkowi Kolei Mazowieckich i PKP Intercity podlegających Ministrowi Infrastruktury.

Drukuj

Ukarani za posiadanie biletu

piątek, 31, lipiec 2015 10:22.

W czerwcu na trasie Warszawa – Skierniewice, gdy z dnia na dzień pasażerowie Kolei Mazowieckich byli karani za przejazd na podstawie biletu PKP Intercity. Do tej niebywałej sytuacji doszło mimo, że na tej trasie spółki Koleje Mazowieckie i PKP Intercity zawarły porozumienie o wzajemnym honorowaniu biletów z powodu remontu linii i związanych z tym ograniczeń ruchu.

Drukuj

Ciółkowo czeka na usunięcie śmiercionośnych odpadów

środa, 29, lipiec 2015 09:46.

Na zaproszenie mieszkańców Ciółkowa k. Płocka towarzyszyłem im w spotkaniu z lokalnymi władzami. Ludzie wciąż czekają, aż ktoś uwolni ich od śmieci w tzw. kompostowni.

A- A A+

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew