Drukuj

Bitwa o kolej: Centralna konferencja

piątek, 07, grudzień 2012 19:04.

Dziś na Centralnym w Warszawie zrobiłem konferencję prasową w obronie połączeń do Sochaczewa. Zaprosiłem dziennikarzy na peron trzeci na pożegnanie pociągu Lubuszanin. Chciałem, żeby na własne oczy zobaczyli, ilu KLIENTÓW traci PKP Intercity przez kasowanie dochodowych połączeń.Pociągiem tym miesięcznie wracało 4 tysiące mieszkańców Sochaczewa i Łowicza. Niestety, dla ministra Nowaka i PKP nie ma znaczenia, że tylu ludzi traci szybki powrót do domu, a PKP traci rocznie 1 mln zł z biletów.

Drukuj

Akcja dla Sudanu: Hektolitry życia

wtorek, 04, grudzień 2012 08:27.

Sochaczewianie podarowali Sudanowi 7500 hektolitrów wody, innymi słowy wybudowali w ponad 6% jedną studnię dla mieszkańców afrykańskiego państwa. To piękny wyraz naszej troski o ludzi potrzebujących.

Drukuj

Nasze spotkania: Rząd zaniedbuje postępowanie w sprawie katastrofy

poniedziałek, 03, grudzień 2012 11:51.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z Bartoszem Kownackim pełnomocnikiem rodzin smoleńskich, członkiem Komisji Weryfikacyjnej WSI. Spotkania odbyły się w niedzielę 2 grudnia w Iłowie, Brochowie, Kozłowie Biskupim i Niepokalanowie.

Drukuj

Bitwa o kolej:Wycieczka na Centralny

piątek, 30, listopad 2012 21:51.

Wybraliśmy się na Dworzec Centralny aby pokazać jak wygląda peron przed odjazdem naszego pociągu o 16.00. Według ministra Nowaka i PKP Intercity to połączenie jest NIEPOTRZEBNE.

Drukuj

Bitwa o kolej: Konferencja prasowa w Sejmie

czwartek, 29, listopad 2012 14:45.

Akcja zbierania podpisów, a tym samym nasza sochaczewska bitwa o kolej nabiera rozpędu, w przeciwieństwie do pociągów PKP Intercity.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew