Drukuj

Marsz 13 grudnia

wtorek, 13, grudzień 2011 20:29.

W Marszu Niepodległości i Solidarności, który przeszedł ulicami Warszawy w 30. rocznicę wybuchu stanu wojennego, wzięli udział także członkowie i sympatycy PiS-u w Sochaczewie oraz sochaczewski Klub Gazety Polskiej. Razem było nas kilkanaście tysięcy. Kolejny raz wspólnie pokazaliśmy, że pamiętamy o wydarzeniach 13 grudnia 1981 roku, że potrafimy być solidarni, że chcemy Polski suwerennej i niepodległej.

Drukuj

MMA w Teresinie

niedziela, 11, grudzień 2011 20:20.

Sochaczewski Fight Club Dragon prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów zorganizował I Ogólnopolskie Mistrzostwa MMA. Zawody odbyły się w hali sportowej w Teresinie w sobotę i niedzielę 10-11 grudnia 2011 r. Miałem okazję oglądać zmagania zawodników z różnych stron Polski. Tradycyjnie impreza stała na wysokim poziomie organizacyjnym, a zawody przebiegały w sportowej atmosferze. Gratulacje dla Sławka, Piotrka i całej ekipy z Dragona!

Drukuj

Nowy adres w Ciechanowie

piątek, 09, grudzień 2011 20:08.

Dziś wziąłem udział w otwarciu biura senatora Jana Marii Jackowskiego w Ciechanowie. Uroczystości rozpoczęły się na ciechanowskim cmentarzu modlitwą i złożeniem kwiatów na grobie śp. senator Janiny Fetlińskiej poległej w katastrofie smoleńskiej. Następnie udaliśmy się do gdzie miało miejsce jego poświęcenie i otwarcie. W biurze odbyła się też konferencja prasowa z przedstawicielami lokalnych mediów. Biuro senatorskie Jana Marii Jackowskiego jest także moim biurem filialnym, w którym w razie potrzeb będę spotykać się z mieszkańcami.

Drukuj

Cała Polska czyta dzieciom

środa, 07, grudzień 2011 20:00.

Cała Polska czyta dzieciom! Świetna akcja, dzięki której wielu maluchów ma okazję posłuchać bajek (i nie tylko) czytanych przez dorosłych. Wczoraj, czyli 6 grudnia miałem zaszczyt spotkać się w Bibliotece Pedagogicznej z pierwszakami z sochaczewskiej Czwórki – czyli mojej podstawówki. Wybrałem (dzięki pomocy Pani Dyrektor Biblioteki) fragment Dzieci z Bullerbyn dotyczący Wigilii (książkę pożyczyłem od chrześnicy).

Drukuj

Nie zapominajmy o Kresach

czwartek, 01, grudzień 2011 19:49.

Gościł u nas ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Spotkanie organizowaliśmy wspólnie z sochaczewskim Klubem Gazety Polskiej. Tematem spotkania, które odbyło się w Ostoi św. Dominika przy parafii św. Wawrzyńca była najnowsza książka księdza Tadeusza „Nie zapomnij o Kresach”. Rozmawialiśmy też o innych publikacjach naszego gościa: książce „Przemilczane ludobójstwo na Kresach”, „Ludzie dobrzy jak chleb”.

Więcej artykułów…

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew