Drukuj

Jedziemy w ostatni weekend sierpnia

24 lipiec 2015.

W ostatni weekend sierpnia, 29 sierpnia 2015 r. odbędzie się XVI edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Tadeusza Krawczyka. Zapisy już od 27 lipca.

Po raz kolejny mieszkańcy Sochaczewa i okolic będą mogli ruszyć w podróż po uroczych zakątkach ziemi sochaczewskiej. Niemal od początku istnienia Rajdu każdego roku w imprezie bierze udział około 1000 rowerzystów. Ciepło wspomina patrona Rajdu, wspaniałego kolarza i wychowawcę, który wspierał zorganizowanie naszego sochaczewskiego rajdu. Młodzi rowerzyści wiedzieli, że w warsztacie Tadeusza Krawczyka zawsze mogą liczyć na bezpłatną pomoc. O jego bezinteresowności przekonaliśmy się w czerwcu 2000 roku przygotowując I Rodzinny Rajd Rowerowy po Powiecie Sochaczewskim. Dla uczczenia zasług Tadeusza Krawczyka, począwszy od II rajdu impreza nosi jego imię. Rok temu, w przede dniach jubileuszowego rajdu, publikowaliśmy wspaniałe memoriałowe felietony autorstwa córki Tadeusza Krawczyki Lidii Suokko. Warto do nich ponownie zajrzeć. Cały czas są dostępne na stronie facebookowej imprezy.

Trasa Rajdu rozpoczynać się będzie na Placu Kościuszki w Sochaczewie. Rowerzyści będą podziwiali miejsca i wsie po trasie Rokotów - Wikcinek – Skotniki -Szymanów. W Szymanowie zaplanowany jest rodzinny piknik. Po zasłużonym odpoczynku uczestnicy Rajdu ruszą w dalszą drogę przez Elżbietów - Mikołajew- Budki Piaseckie - Czerwonkę Parcel. Trasa tegorocznego Rajdu zakończy się w Parku Garbolewskich w Sochaczewie.
Przed rowerzystami urocze i zapewne pełne wrażeń 38 km.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do udziału w Rajdzie!
Zgłoszenia oraz regulamin Rajdu dostępne są również na stronie internetowej www.sochaczew.pl. Druki należy pobrać, czytelnie wypełnić, a następnie dostarczyć do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Sochaczewie (ul. 1-go Maja 16, parter). Zgłoszenia będą przyjmowane od 27 lipca do 17 sierpnia 2015 r. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 46 862-22-35, wew. 430.

Regulamin Rajdu

Karta zgłoszenia

Karta zgłoszenia nieletniego

DSC01819

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew