Drukuj

Barbórka

sobota, 09, grudzień 2017 15:57.

W piątek 8 grudnia miałem zaszczyt gościć na uroczystej Barbórce PGNiG. Dziękuję za gościnne i serdeczne przyjęcie. Wszystkim górnikom jeszcze raz składam najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Nie tylko za świetne wyniki Grupy Kapitałowej PGNiG S.A. ale i stałe budowanie bezpieczeństwa energetycznego Polski. Niech święta Barbara ma Was zawsze w swojej opiece!

Drukuj

Kresowiacy grają w kosza w Sochaczewie

sobota, 09, grudzień 2017 15:53.

W sobotę 9 grudnia miałem przyjemność otworzyć V Międzynarodowy Turniej Koszykówki. Cieszę się, że kolejny raz wśród zawodników mogłem powitać liczną grupę Polaków z Kresów.

Drukuj

Zapraszam na spotkanie w Puszczy Mariańskiej

piątek, 08, grudzień 2017 10:50.

W niedzielę 10 grudnia o godz. 16.00 zapraszam do Gminnego Ośrodka Kultury w Puszczy Mariańskiej (Ul.Króla Jana Sobieskiego 10) na spotkanie z posłanką Anną Cicholską (Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży) oraz ze mną.

Drukuj

Jest porozumienie w sprawie mostu na Bzurze

wtorek, 05, grudzień 2017 15:28.

Ruszamy z budową nowego mostu na Bzurze w Sochaczewie! W tej sprawie spotkaliśmy się z burmistrzem Piotr Osiecki, starostą Jolanta Gonta i wójtem Mirosławem Orlińskim. Wszyscy zadeklarowali wsparcie dla nowej przeprawy.

Drukuj

Samorządowcy rozmawiali o Centralnym Porcie Komunikacyjnym

czwartek, 30, listopad 2017 13:08.

W środę 29 listopada wraz z ministrem Mikołajem Wildem pełnomocnikiem rządu ds. budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego spotkaliśmy się z samorządowcami Ziemi Sochaczewskiej i Ziemi Żyrardowskiej. Tematem była budowa w Stanisławowie (gmina Baranów) największego portu lotniczego w naszej części Europy.

Dziecko to nie koszt, to inwestycja w przyszłość. Dotrzymaliśmy słowa. Program Rodzina 500+ przyjęty przez Sejm. Zaledwie 85 dni od wotum zaufania rządu premier Beaty Szydło.

To pierwszy kompleksowy program wsparcia rodziców.

Copyright by Biuro Posła Macieja Małeckiego, ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew